Data:

MENU GŁÓWNE

STRONA GŁÓWNA

KILKA SŁÓW O NAS

OGŁOSZENIA I PRZETARGI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

KRONIKA WYDARZEŃ

DO POBRANIA

FORUM DYSKUSYJNE

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

KADRA SPÓŁDZIELNI

RADA NADZORCZA

ZARZĄD SPÓŁDZIELNI

PRACOWNICY

NASZE ZASOBY [FOTO]

STATYSTYKI OGÓLNE

KAMIEŃ POMORSKI

GOLCZEWO

DZIWNÓW

DZIWNÓWEK

DOKUMENTY

STATUT SPÓŁDZIELNI

REGULAMINY

UCHWAŁY WZ

UCHWAŁY RADY NADZOR.

UCHWAŁY ZARZĄDU

AKTY PRAWNE

SPRAWOZDANIA

RADY NADZORCZEJ

ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

POZOSTAŁE SPRAWOZDANIA

KONTAKT Z NAMI

DANE ADRESOWE

WYKAZ TELEFONÓW

KONTA BANKOWE

ADMINISTRATOR STRONY

 

KRONIKA WYDARZEŃ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "ZDRÓJ"

 

 

 

 

27.01.2009

-

Kolejne posiedzenie Rady Nadzorczej Spółdzileni poświęcone zatwierdzeniu planu zamierzeń remontowych na rok 2009, a także planu dochodów i wydatków na najbliższy rok. Na posiedzenie przybyło siedmiu członków Rady Nadzorczej.

28.08.2008

-

Dzisiaj w siedzibie Spółdzielni odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Spółdzielni. Na 9-ciu członków Rady przybyło siedem osób. Posiedzenie trwało ponad dwie godziny czasu. Wybrano m.in. komisję społeczno-samorządową, której przewodniczącą została Pani Bogumiła Kamińska.

20.07.2008

-

Zarząd Spółdzielni podpisał umowę z firmą InfoMonitor - Biuro Informacji Gospodarczej w celu skuteczniejszej egzekucji zadłużeń czynszowych, od tej pory dłużnicy zalegający z czynszem wobec Spółdzielni trafiać będą do bazy danych InfoMonitora, co uniemożliwi w przyszłości zaciąganie jakichkolwiek kredytów, kupowania "na raty" itp.
 

14.07.2008

-

Wykupiliśmy miejsce na serwerze dla naszej strony internetowej w firmie NetArt, a także zarejestrowaliśmy domenę www.smzdroj.pl Od tej chwili na naszą stronę można trafić korzystając z tego właśnie adresu internetowego.
 

03.07.2008

-

Pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady Nadzorczej. Przewodniczącym Rady został wybrany pan Alfred Klimecki, jego zastępcą została pani Maria Wojtczyk, a sekretarzem pani Władysława Krzysztofik.
 

27.06.2008

-

W siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej "ZDRÓJ" w Kamieniu Pomorskim odbyło się Zebranie Przedstawicieli Członków, na które przybyło 28 spośród 30 Przedstawicieli. Na Zebraniu głosowano nad absolutorium dla obecnego Zarządu za rok 2007, a także odbyły się wybory do Rady Nadzorczej.

 

 

          

©SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZDRÓJ", ul. Strzelecka 1, 72-400 Kamień Pomorski, e-